Атлас на потънали кораби

Споделете нещо интересно намерено в интернет, прочетено във вестниците, видяно по телевизията или чуто от приятели

Атлас на потънали кораби

Мнениеот Simeon Gatev » Чет Фев 26, 2009 2:50 pm

Ако някой иска атласа на потъналите кораби в Черно море, написан от Александър Елкин може да го си го купи от мен.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна Simeon Gatev на Чет Фев 26, 2009 4:14 pm, променена общо 1 път
Аватар
Simeon Gatev

Re: Атлас на потънали кораби

Мнениеот scuba » Чет Фев 26, 2009 3:03 pm

Simeon Gatev написа:Ако някой иска атласа на потъналите кораби в Черно море, написан от Александър Елкин може да го си го купи от мен.

с/у ква сума? Щото Елкин спомена една дето аз я учих чак у висшето образование. До 11 клас не смятахме с такива цифри
CMAS Diver ***
Аватар
scuba

Мнениеот Simeon Gatev » Чет Фев 26, 2009 3:57 pm

:D 8-)
От мен е тънко... 60 лв.
Аватар
Simeon Gatev

Мнениеот assen » Чет Фев 26, 2009 4:26 pm

За членовета на Акваборн трябва да има намаление, особено за тези дето му помагахме в раздела за потънали корита и легени. :?

п.п. Симич, като отгърнеш на страниците отнасящи се района м/у Дуранкулак и Резово, какво виждаш там? Т.е. има ли нещо интересно за крайбрежието ни?

п.п.п.

Сега реших да почна да душа наоколо. Ето какво открих:

Астрономическата цена се отнася до книгата "Черноморские катастрофы", която струва 2500 рубли ~ 108 лв

Изображение

Гвърди корици, вероятно хромова гланцирана картия отвътре и както се вижда от снимката, сравнително тънка. По метода Асен-Холмс около 160-180 страници :)

В Русия по интернет може да се купи новата книга (предполагам, че е нова) АТЛАС "ЗАТОНУВШИЕ СУДА Черного и Азовского морей"
Изображение
и вероятно това важи само за територията на ОНД и Украйна. Видях цена от 961 рубли или ~ 41 лв в "братски" дайверски сайт и цена от 870 рубли или ~ 38 лв в онлайн книжарница. Понеже аз на руснаците им нямам особено доверие не бих рлискувал да купя от там нещо онлайн, поради простата причина, че вероятно няма да стигне до България или изобщо ако стигне не е известно на каква цена.
C6H2(NO2)3CH3
assen
икрелаз

Мнениеот H2O » Чет Фев 26, 2009 5:19 pm

Simeon Gatev написа:Ако някой иска атласа на потъналите кораби в Черно море, написан от Александър Елкин може да го си го купи от мен.

Супер. Ще го разгледаме лятото и ще го закупим, ако е полезно четиво.
Аватар
H2O

Мнениеот assen » Чет Фев 26, 2009 5:25 pm

Сметките по-горе са правени на основата на казаното от чичко Гугъл:
1 Руска рубла = 0,0431179209 Български лева
ако има грешка, тя ще е малка и вероятно ще е от порядъка на най-много ±1лв в крайната цена на книгата.
C6H2(NO2)3CH3
assen
икрелаз

Мнениеот Simeon Gatev » Чет Фев 26, 2009 5:31 pm

Асене, така е...
Черноморски катастрофи е скъпата. Дори тази цена беше само за изложението, иначе е двойна. И това е така защото няма издание- прави се ръчно ли де да знам как в много малко бройки. Иначе и нея я имам, но само едно копие за мен.
И Атласа беше в друга подвързия като беше ръчно, но сега има вече издание.
Това, което предлагам е Атлас-а и затова е на ниска цена защото е издаден в тираж.
Аватар
Simeon Gatev

Мнениеот Simeon Gatev » Чет Фев 26, 2009 5:36 pm

Ама пак упрек за цената ли е това?
Нали се сещате, че съм я донесъл тук и както сами казвате е по-сигурно...!
Аватар
Simeon Gatev

Мнениеот assen » Чет Фев 26, 2009 5:37 pm

Хич не е упрек. Цената ти е повече от добра, особено като се има предвид, че вероятно вече е изчерпана. Ако координатите са верни (както пише в рекламите на книгата), то тогава всеки даден лев за нея си струва.

Ако накарам комшийката Таня като си ходи в Украйна да я купи (ако изобщо я има по книжарниците) и да ми я донесе, водката която ще трябва да купя за "благодаря", последствията след това и вероятните усложнения... :lol: Ще ми излезе златна :D
C6H2(NO2)3CH3
assen
икрелаз

Назад към Полезни връзки, новини и статии