Кавала - Гърция?

Места, клубове и красоти

Кавала - Гърция?

Мнениеот scuba » Чет Яну 03, 2013 12:56 pm

Някой да се е гмуркал в Кавала? Търсих в нета информация, открих само имена и никакви сайтове на центрове в Кавала. Близо ми е до София и се интересувам как седят нещата
CMAS Diver ***
Аватар
scuba

Re: Кавала - Гърция?

Мнениеот ddevilco » Чет Яну 03, 2013 1:55 pm

То май там няма и центрове по простата причина че няма какво да се види. По добре Тасос или Халкидики, не са толкова по-далечни като дестинации. :)
ddevilco

Мнениеот scuba » Чет Яну 03, 2013 9:45 pm

ddevilco написа:То май там няма и центрове по простата причина че няма какво да се види. По добре Тасос или Халкидики, не са толкова по-далечни като дестинации. :)

ма аз там съм бил. Искам нещо различно. За тва питам за Кавала. Иначе Тасос е на 30 мин от Кавала
CMAS Diver ***
Аватар
scuba

Мнениеот radoair » Нед Яну 06, 2013 12:35 pm

В залива пред самия град няма нищо - ако ходиш -иди на Ираклица. На 15-тина километра е от Кавала по магистралата посока Солун. Удобно е влизането от югозападната страна на плажа до скалистия нос пред носа е интересно ,дълбочина до 18-20м. покрай носа минават доста риби. С колата се стига до плажа (няма много мъкнене). Може да се влезе и от камъните - точно където свършва плажа. Тма има водолазен център във временна постройка - нещо като фургон или контейнер ,но не работи през зимата. Дали още съществува не знам - последно ходих там лятото на 2010-та. И като наближиш отбивката за Ираклица внимавай че ако я пропуснеш - възможното обръщане е след 20-25км може и повече да е. Успех!!!
Аватар
radoair

Назад към Дестинации