Дестинации в България

Места, клубове и красоти

Дестинации в България

Мнениеот Evgeny » Сря Дек 01, 2010 8:18 am

Зравейте нов сам за форума та с две думи ще се прдставя

Като всички тук сам маниак :) на тема скуба дайвинг ,живея от много време (13г) извън страната и по- стечение на обстоятелствата не сам се гмуркал по Българското Черноморие,но съм твардо решен да поправя тая грешка през следващтото лято (2011) .Ето и въпросите - Мога да си изтегля отпуска или в началото на юни или началото на август -Кое е по-доброто време за гмуркане на Черно море -Какви са обикновено температурите и моля не ми давайте само на повърхността ако може(аз сам сертифициран до около 45 метра
.
Сте разполагам с около 10 дена за гмуркане и имам база в Несебър - моля дайте съвет как най-добре да ги оплзотворя -кола не е проблем сте мога да патувам .
Идеята е да направя възможно най много гмуркания на атрактивните места .Аз принадлежа кам голям клуб и имам много прятели които вече сам ги зарибил колко е хубава България и колко гот ще си изкараме ама за сажаление като бракнат в интернет и само лоши неща им излизат за даивинга та ми се иска да разчупя тоя стереотип и да се прибера да им натрия носа и да им покажа ,че в Черно море има какво да се види .С клуба се гмуркаме главно на Атлантическото крайбрежие та не ми се вярва в Черно море да е по-студено или по малка видимост оклокото при нас ама хайде вие кажете (миналата седмица направихме можеби последното за годината гмуркане -На ваздуха температурата 0 градуса - на водата 7 видимост 60-90сантиметра голям кеф :))))
Последния проблем (никак не малак) е ,че си нямам другарче та ще трябва и това да се мисли ! Поздарви и ако имате вапроси каде да се гмуркате на источното крайбрежие на САЩ казйте сте помагам ,даже ако има навити хора ще ги разведа :)
Благодаря предварително !!!
Evgeny

Re: Дестинации в България

Мнениеот scuba » Сря Дек 01, 2010 2:40 pm

Бате Ачо е твоя човек.Ще ти пратя на лично координати
CMAS Diver ***
Аватар
scuba

Мнениеот Evgeny » Чет Дек 02, 2010 10:06 am

Благодаря предварително, не ги виждам - каде са тези лични ?
Evgeny

Мнениеот Simeon Gatev » Сря Дек 29, 2010 6:53 pm

Ние сме в Созопол,
намери ли ги тия лични съобщения?
Аватар
Simeon Gatev

Назад към Дестинации