Потапяне на бойни самолети

потънали кораби, самолети и координати

Потапяне на бойни самолети

Мнениеот do4ko » Пет Фев 18, 2011 11:55 am

интересувам се от изкуствени рифове. с колеги имаме проект да потапяне на 2 бойни самолета. уверявам ви че има огромен обем работа за подобно начинание. не става за 2 дена и всяка помощ е от полза
mod edit: преместих мнението в нова тема, за да не става всичко на куп
do4ko

Re: Потапяне на бойни самолети

Мнениеот gre6nik » Съб Фев 19, 2011 2:03 pm

Дай повече информация, какво , къде, какъв е замисъла... от каква помощ се нуждаете ...
Живота не се мери с броя на вдишванията а с миговете които спират дъха ти - сентенцията е на Джордж Гарлин - но ми харесва :)

http://iqtest.bg/ref.php?cid=802
Аватар
gre6nik
повдигач

Мнениеот assen » Пон Фев 21, 2011 1:15 pm

Дочко, ще хвърлиш ли малко светлина в тъмнината? Това, което знам (прочетено тук в закл. тема) е че БСТД имат един вонен самолет и това е.
C6H2(NO2)3CH3
assen
икрелаз

Мнениеот do4ko » Пон Фев 21, 2011 2:46 pm

пуснах предишното си мнение за да успокоя страстите в другата тема. не знам защо преместихте мнението! като чавок , койт осе занимава с подобен проект знам, че работата е огромна и не става с чесане на езици. това ми беше мисълта.
за нашия проект не бих споделил на този етап защото виждам каква пушилка се вдига и как се плюе по Орлин (не го познавам) просто за спорта.

assen написа:...Това, което знам (прочетено тук в закл. тема) е че БСТД имат един вонен самолет и това е.

мисля, че прекалено лесно се спекулира с имената на сериозни хора и организации. сега ще започне да се надува як бялон по въпроса и всевъзможни измишльотини!

нещата вярвят в положителна посока. с търпение и постоянство ще видим добри резултати!
do4ko

Мнениеот assen » Пон Фев 21, 2011 5:47 pm

Спекулира? За кой ли път съжалявам, че се опитвам да завъртя някаква дискусия във форума. И защо винаги се подхвърля малко захранка или стръв и до там. След това се запазва мълчание и се гледа отстрани как страстите се разгорещяват и хората се хващат за гърлата. :-?
C6H2(NO2)3CH3
assen
икрелаз

Мнениеот do4ko » Пон Фев 21, 2011 6:41 pm

пак ще отбележа че желанието ми беше да успокоя страстите и да накарам хората да се замислят за обема на такова начинание като цитирах личен опит. нито стръв пускам нито захранка. напротив - не желая никакви дискусии по въпроса.
а няма да се учудя ако утре чуя че бстд ще правят музей на ввс под водата :Р
do4ko

Мнениеот climberche » Пон Фев 21, 2011 6:45 pm

Да кажа и аз - след като не искаш да има дискусий - не пускаш тема! Горещите дискусий има как да се приключат.
Почти никой от пишештите няма представа от това, какво е необходимо за подобен проект. Но за това сте виновни и вие - тези които искате да направите нещо подобно - защото всички криете информацията, все едно някой ще ви вземе златната кокошцица, а после ревете, че има спекулаций...
Бирата е най-великото изобретение. Колелото също не е зле, но не върви с пържени картофки.

https://www.facebook.com/groups/56623838751/

Инструктор NAUI №54379
Аватар
climberche
икрелаз

Мнениеот assen » Пон Фев 21, 2011 6:50 pm

do4ko написа:а няма да се учудя ако утре чуя че бстд ще правят музей на ввс под водата :Р

На ВВС не знам дали ще е най-добре, но бракувани танкове, БТР-и, влекачи и оръдия по дъното на морето е много хитро нещо. Само дето за съжаление е невъзможно да се осъществи и имайки предвид цената на стоманата, особено висококачествената бронева така ще доведе до открадване на "експонатите" от дъното на морето и продаването им на скрап.
C6H2(NO2)3CH3
assen
икрелаз

Мнениеот scuba » Пон Фев 21, 2011 11:11 pm

climberche написа:Да кажа и аз - след като не искаш да има дискусий - не пускаш тема!..

Teмата я създадох аз, от негово мнение по темата за самолета!

do4ko написа:.. не желая никакви дискусии по въпроса...

Човека е ясен. Явно и тук ще стане монолог без да знаем какво се върши. Заключвам. Ако Дочко има да каже нещо - ще я отключа. Но само да си проветряваме устите и да гадаем - аре нЕма нужда
CMAS Diver ***
Аватар
scuba

Назад към Wreck - Потънали кораби