Клубове в Бургас и областта

Това е главният форум, касаещ всичко свързано с водолазния спорт

Клубове в Бургас и областта

Мнениеот nikolay_zhelev » Нед Юли 19, 2015 10:21 am

Здравейте приятели,

Нека и аз да се представя: казвам се Николай, от Бургас съм и съм сертифициран водолаз (Padi Open Water, SSI Deep Diver, SSI Wreck Diver, SSI Speciality Diver). Нямам голям опит, но имам голямо желание да продължа хобито си. Имам желание да си закупя собствена екипировка, с цел самостоятелност, гъвкавост и повече гмуркания през годината, но едиствения проблем, който срещам, че нямам другарче за гмуркане / не съм член на никой клуб.

В този ред на мисли, бих искал да се запиша към някой местен клуб, където ще се организираме и гмуркаме целогодишно в най-добрия случай.

Можете ли да ми препоръчате такъв клуб в Бургас или в София? Лятото съм в Бургас, а зимата съм базиран в София, така че локацията не е фатална.

Първите две седмици на Август 2015 ще съм на разположение в Бургас и ще се радвам да се видим с накой или да направим някакво гмуркане. Имам кола, така че достъпа до южните курорти (Созопол, Варвара и т.н.) не са ми проблем.

Поздрави и ще чакам да пишете,
Николай Желев
Поздрави,
Николай Желев
nikolay_zhelev

Re: Клубове в Бургас и областта

Мнениеот monisub » Пет Юли 24, 2015 1:24 pm

Нашият клуб е най-старият в България, съсдаден е през 1991г. в гр.Созопол.Ако желаете заповядайте при нас. Имаме много гмуркачи от Бургас и София и ще се свържите с тях. Клуба е Монисуб. Тел. за връзка 0888-20-9051, Симеон Гатев - старши. За равен брой!
monisub

Назад към Oсновен